Ads 468x60px

piątek, 13 stycznia 2012

Rodzaje Ptaków

Nazwa: Czerwony

Rozmiar: Mały
Zdolności specjalne: brak
Lubi niszczyć: Przede wszystkim drewno. Odpowiednio wystrzelony, niszczy kamienne bloki jednym uderzeniem.
Nie lubi: Lodowe bloki powodują jego zatrzymanie.
Opis: Podstawowy ptak. Otrzymujemy go już na pierwszym poziomie gry. Doskonale sprawdza się do niewielkich budowli z drewna posiadających elementy z kamienia. Jeżeli odpowiednio uderzymy czerwonym w kant kamiennego bloku rozpadnie się on za pierwszym razem.
Nazwa: Niebieski
Rozmiar:  Bardzo mały
Zdolności specjalne: Rozproszenie. Niebieski to jedyny ptak który posiada zdolność podziału. Dzięki temu otrzymujemy trzy ptaki za jednym rzutem.
Lubi niszczyć: Lód.
Nie lubi: Praktycznie wszystkiego co nie jest lodem.
Opis: Tego dobrodzieja użyjemy do niszczenia lodowych konstrukcji, lub do zadawania rażących strat w szeregach świniaków. Dzięki zdolności rozproszenia możemy zaatakować nawet trzy cele na raz, bądź też skoncentrować moc Niebieskiego na jednym celu.
Nazwa: Żólty
Rozmiar: Średni
Zdolności specjalne: Szarża.
Lubi niszczyć: Drewno. Nawet grube.
Nie lubi: Kamieni.
Opis: Ten ptak, odpowiednio użytej szarży potrafi sprawić, że cała fortyfikacja świnek odchodzi w niepamięć. Tego ptaka chyba każdy najczęściej i najchętniej będzie używał w całej grze.
Nazwa: Czarny
Rozmiar: Średni
Zdolności specjalne: Kamikaze.
Lubi niszczyć: Cokolwiek. Byle było dużo i efektownie wybuchało.
Nie lubi: jak nie ma gdzie się wyładować.
Opis: Gdyby porównać Białego z Czarnym, to Biały byłby bombowcem a Czarny… bo ja wiem… bombą głębinową? Tego ptaka najlepiej ciskać w newralgiczne punkty wrogich umocnień. Gwarantuje to efekty jak na sylwestra. Jedyną wadą tego ptaka jest to, że po eksplozji próżno go szukać wśród zgliszcz.
Nazwa: Biały
Rozmiar: Średni
Zdolności specjalne: Bombowe Jajo.
Lubi niszczyć: Cokolwiek. Byle było dużo i efektownie wybuchało.
Nie lubi: jakie było pytanie?.
Opis: Można by rzec, że jest to broń ostateczna. Mimo, że zasięg wybuchu jajka nie jest zbyt ogromny, odpowiednio posadzone potrafi sprawić sporo zamętu w szeregach wroga. Dodajmy do tego jeszcze fakt, że po wypuszczeniu jajka Biały wzbija się czym prędzej w powietrze. Jeżeli połączymy to z jakiem to na prawdę mało kto uchowa się w schronie.
Nazwa: Zielony
Rozmiar: Mały
Zdolności specjalne: Bumerang.
Lubi niszczyć: Drewno oraz lód.
Nie lubi: Kamienia.
Opis: Zielony to taki dywersant. Atakuje znienacka - w 99% przypadków od tyłu. Jako, że instalacje wroga na tyłach są zawsze osłabione, ten ptak doskonale demoluje – często całe – fortyfikacje.
Nazwa: Duży czerwony
Rozmiar: Bardzo Duży
Zdolności specjalne: Brak.
Lubi niszczyć: Wszystko, z umiarem.
Nie lubi: Dużej ilości kamienia.
Opis: Duży Czerwony jest bratem czerwonego.Wiadomo że jest duży i brzydki oraz, że gdy w coś wpadnie to raczej trudno go zatrzymać. Nie ma budowli która nie oparłaby się jego ciężarowi. Jedyną jego wadą jest prędkość wylotowa która do wielkich nie należy.

Nazwa:Pomarańczowy                                                                                                                                     Rozmiar:bardzo mały(bardzo duży gdy się powiększy)
Zdolności specjalne:nadyma się jak ryba rozdymka
Lubi niszczyć:wszystko wokół
Nie lubi:raczej nie ma takiej rzeczy
Opis:Ten ptak działa tak jakby pod przykrywką,                    wygląda na malutkie i słodkie stworzonko ale kiedy go ktoś zdenerwuje nadyma się jak balon i niszczy wszystkich wokół.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mam Angry Birds na PSP, ale nie spotkałem jeszcze pomarańczowego ptaka, za to są pozostałe!

Anonimowy pisze...

a gdzie różowy?

Rrouge pisze...

Nie ma go ponieważ to jest drugi post na moim blogu a już mam sto ileś a to nie jest jak wikia że sie edytuje postów bo ten post jest straasznie stary,w późniejszych,jeszcze wtedy nie było różowego ptaka,on sie dopiero niedawno pojawił i go opisałem gdzie indziej więc tutaj już nie będę edytował bo na blogach się tak zazwyczaj nie robi skoro to jest stary post i wtedy jeszcze nie było różowego tego bloga już prawie rok prowadzę jak pisałem ten post to go jeszcze nie było,były tylko te,posty moźna edytować na wiki bo tam sie wszystko ogólnie opisuje,a na blogu opisuje nowości,na bieżąco,aktualizacje na bieżąco itp.

Prześlij komentarz